Contact

AV De Koplopers
Rijksstraatweg 9
2628 GZ Delft
Postbus 189
2600 AD Delft
Telefoon clubgebouw 015 – 256 70 21

Route

De thuisbasis van AV De Koplopers is de kantine van S.V. Wippolder, Sportpark Pauwmolen aan de Rijksstraatweg (naast Ranzijn tuin & dier) op de grens van Delft en Delfgauw (Emerald). Klik hier voor de route.
Bij de kantine is douche- en omkleedgelegenheid aanwezig.
AV De Koplopers is bereikbaar met bus 81 (van Delft CS richting Ruyven) en bus 121 (van Delft CS richting Zoetermeer).

Route

Contactformulier

E-mail algemeen av@dekoplopers.nl
Bestuur
Voorzitter voorzitter@dekoplopers.nl
Penningmeester penningmeester@dekoplopers.nl
Secretaris secretaris@dekoplopers.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@dekoplopers.nl
Privacy, AVG en persoonsgegevens ledenadministratie@dekoplopers.nl
Reanimatiecursus reanimatie@dekoplopers.nl
Vrijwilligers en vacatures vrijwilligers@dekoplopers.nl
Clubblad
Redactie “Het Kopstuk”
Uitslagen in “Het Kopstuk” uitslagen@dekoplopers.nl
Training
Technische Commissie tc@dekoplopers.nl
Instroom/Herstelgroep ihg@dekoplopers.nl
Trailrunning trail@dekoplopers.nl
Training Golden Tenloop training_goldentenloop@dekoplopers.nl
Wedstrijden
Trimloopcommissie kopjesloop@dekoplopers.nl
Bedrijvenloopcommissie bedrijvenloop@dekoplopers.nl
Golden Tenloop info@goldentenloop.nl